Strona główna
Firma
Tutaj jesteś

Zalety kredytu na samochód jak abonament

5 sierpnia 2022 kredyt na nowy samochód

Zakup nowego samochodu nie musi wiązać się z koniecznością jednorazowego wydania dużej sumy. Receptą jest kredyt samochodowy. Tradycyjny kredyt na nowy samochód ma jedną podstawową wadę. Jest nią wysoka rata do spłaty. Dlatego VW FS oferuje kredyt jak abonament. Dzięki niemu można zakupić nowy samochód z rodziny Volkswagena. Jak to działa? Sprawdźmy szczegóły.

Jaka jest konstrukcja klasycznego kredytu samochodowego?

Do przyjrzenia się zaletom kredytu jak abonament niezbędne będzie sprawdzenie konstrukcji tradycyjnego kredytu samochodowego. Kredyt samochodowy to umowa polegająca na sfinansowaniu zakupu samochodu przez bank. Kredytobiorca otrzymuje nowy samochód. W zamian za to musi spłacić jego wartość w ratach wraz z odsetkami. Konstrukcja ta ma kilka poważnych wad. Oparta jest na początkowej wartości samochodu przez cały okres obowiązywania długiej umowy. Samochód z biegiem czasu traci na wartości. Po spłacie kredytu jest już warty ułamek swojej pierwotnej ceny. Koszty sprawiają, że rata do spłaty może być wysoka przez cały okres umowy.

Co to jest kredyt jak abonament?

Kredyt jak abonament to konstrukcja, która eliminuje większość niedogodności związanych ze spłatą tradycyjnego kredytu samochodowego. System oparty jest na konieczności spłaty przewidywanej utraty wartości pojazdu w trakcie trwania umowy. Dzięki temu można znacząco obniżyć miesięczne koszty związane ze spłatą kredytu samochodowego. Kredytobiorca po upływie okresu umowy kredytowej ma kilka wariantów do wyboru. Może spłacić resztę wartości samochodu i zachować pojazd dla siebie. Może również zwrócić samochód do dealera bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Trzecią możliwością jest wymiana samochodu na nowy egzemplarz na takich samych warunkach.

Jakie są korzyści wynikające z kredytu jak abonament?

Niska rata to nie jedyne zalety kredytu jak abonament. Kredyt na nowy samochód w tej formule można w pełni dopasować do oczekiwań kredytobiorcy. Kredytobiorca ma możliwość określenia wielu parametrów mających wpływ na ratę kredytu. Może wskazać przewidywany roczny przebieg, liczbę rat oraz wysokość pierwszej wpłaty. Wszystkie te parametry mogą znacząco obniżyć miesięczną ratę. Symulację raty kredytu jak abonament można przeprowadzić na stronie kalkulator.vwbank.pl. W niskiej racie zawarte jest już wymagane ubezpieczenie samochodu. Niezbędne formalności można dopełnić w trakcie jednej wizyty w salonie. Na decyzję kredytową czeka się nie więcej niż godzinę.

Na jakie modele dostępny jest kredyt jak abonament?

Kredyt jak abonament dostępny jest dla wszystkich samochodów z Grupy Volkswagen. Objęte nim są takie marki jak: Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, Porsche, CUPRA oraz Volkswagen Samochody Dostawcze. Szczegółowy wykaz dostępnych modeli widnieje na stronie autonowezawsze.pl Kalkulator pozwala również na obliczenie raty kredytu jak abonament dla podanych przez wnioskodawcę wartości.

Gdzie można otrzymać kredyt jak abonament?

Kredyt jak abonament dostępny jest u dealerów z Grupy Volkswagen. Doradca VW FS wypełni wniosek razem z klientem. We wniosku należy podać parametry dotyczące wartości wpłaty własnej, liczb rat oraz deklarowanego rocznego przebiegu. Wypełnienie prostego wniosku nie powinno trwać dłużej niż 5 minut. Po przedstawieniu wymaganych dokumentów należy poczekać na decyzję kredytową. Czas oczekiwania na decyzję nie powinien przekroczyć 60 minut. W przypadku pozytywnej decyzji wystarczy już uregulować ewentualną wpłatę własną oraz dopełnić formalności, związane z rejestracją samochodu.

Redakcja worldpromocja.pl

Jesteśmy Twoim przewodnikiem po świecie biznesu i finansów. Nasza redakcja dostarcza rzetelnych informacji, inspirujących historii oraz praktycznych porad, aby wspierać Cię w osiąganiu sukcesów w Twojej karierze zawodowej i zarządzaniu finansami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kredyt na nowy samochód
Usługi elektryczne
kontrola finansów

Jesteś zainteresowany reklamą?

kontrola finansów